044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Спанбонд в шкіргалантерейній промисловості

20 лютого 2018

Спанбонд – це сучасний екологічно чистий, 100% поліпропіленовий нетканий матеріал, що широко використовується в багатьох галузях промисловості, окрім сільськогосподарської. Спанонд має широкий спектр переваг над іншими матеріалами, а саме:

 • Різноманітна щільність та висока міцність;
 • Стійкість до агресивного середовища;
 • Добра повітропроникність та термостійкість;
 • Висока зносостійкість матеріалу;
 • Речі з нетканого матеріалу абсолютно не токсичні, тому люди з алергією можуть користуватися продукцією, яка виготовлена зі спанбонду;
 • Матеріал можна прати та прасувати при необхідності;

Застосування спанбонду активно поширювалося з розвитком медицини та закладів по догляду за гігієною людини. З цього матеріалу виготовляють все – починаючи від одноразових серветок та закінчуючи спеціальним медичним одягом для працівників та одноразовою постільною білизною для пацієнтів, яка не алергічна, не токсична та піддається стерилізації.

На сьогодні, майже кожне підприємство легкої, взуттєвої, меблевої промисловості використовує спанбонд у своїй роботі. Взуттєва промисловість виробляє одноразове взуття, без якого людина себе уже не уявляє. Меблева промисловість розробляє чохли для меблів та покривні тканини для матраців.

Спанбонд для шкіргалантерейної промисловості

Шкіргалантерейна промисловість – займається випуском жіночих сумок, шкіряних рюкзаків, спортивних шкіряних атрибутів, шкіряних рукавиць. Матеріал спанбонд має низку характеристик, основна його задача в шкіргалантерейній промисловості – це заміна значно гіршої за якістю тканини на якісну та міцну.

Сьогодні спанбонд використовується в шкіргалантерейній промисловості завдяки таким особливостям:

 • Матеріал спанбонд зміцнює шви у речах;
 • Внутрішні вставки робить жорсткішими (це стосується зазвичай ременів);
 • Використовують при виготовленні жіночих сумок, рюкзаків, коли спанбонд використовують, як підкладку;
 • Виготовлення упакування для шкіряних речей (сумки на 100% із нетканого матеріалу);
 • Спанбонд наявний різного кольору, тому при пошитті шкіряних речей гамма спанбонд буде різною.
 • Речі зі нетканого матеріалу є не алергенними.

Використання нетканого матеріалу для шкіргалантереї робить речі міцнішими та практичними. Матеріал досить міцний до механічних пошкоджень, а тому шви чи вставки будуть менше піддаватися розривам чи пошкодженням.

Купить шкіргалантерейний спанбонд в Україні

Популярність спанбонду зростає щодня. Купити шкіргалантерейний спанбонд можна на нашому сайті www.spunbond.com.ua. При купівлі спанбонду потрібно керуватися декількома факторами, наприклад щільність (від 15 до 130 грам на 1м2) та ширина матеріалу (ширина може коливатися від 0.25 до 2.2 м) наявна в асортименті різна.

При покупці спанбонду можна вибрати колір ( який варіює від світлих тонів до темних). Найбільш ходовий колір спанбонду – білий.

 


ПопередняВесь списокНаступна
© 2005–2021 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP