044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Сфери використання спанбонду

23 лютого 2018

Спанбонд

Спанбонд (англ. spunbond) — це сучасний нетканинний матеріал, який є аналогом традиційних тканин. Завдяки своїм універсальним якостям, він знайшов застосування у різних галузях промисловості та сільського господарства — від засобів особистої гігієни до покривного матеріалу для вирощування сільськогосподарських культур.

Спанбонд: склад

Основною складовою спанбонду є полімери поліпропілен, поліамід або поліетилентерефталат. Найчастіше використовують саме поліпропілен. Допоміжними речовинами є барвники та хімічний клей (якщо для формування полотна використано саме метод склеювання). Позитивною якістю спанбонду є те, що при використанні він не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин.

Характеристики

Спанбонд як матеріал, відзначається наступними властивостями:

 • витримує значні навантаження, зносостійкий;
 • добре фарбується у потрібний колір;
 • стійкий до високих та низьких температур;
 • залежно від потреб, може як пропускати, так і утримувати вологу;
 • виробляється щільністю від 10 до 600 г/кв. м.;
 • ширина полотен формується від 6 см до 4 м та більше;
 • не гниє, не пріє, не накопичує хвороботворні мікроорганізми;
 • утримує тепло;
 • дешевий у виробництві.

Сфери застосування

Завдяки своїм властивостям, виробництво спанбонду в Україні набирає обертів, а сам матеріал знайшов застосування у наступних галузях господарства:

 1. Спанбонд у сільському господарстві: застосовується як укривний матеріал для теплиць та для безкаркасного покриву ґрунту, що захищає рослини від несприятливих погодних умов, забезпечуючи оптимальний температурний режим та нормальне зволоження.
 2. Спанбонд у медицині: використовується для виробництва одноразового медичного одягу (халати, бахіли тощо), одноразової постільної білизни і т. д.
 3. Спанбонд широко застосовується для виробництва гігієнічних прокладок та підгузників.
 4. Текстильна промисловість: використовується для підкладок одягу для надання та підтримання його форми, зміцнення швів, у якості утеплювача верхнього одягу. Завдяки все більшому поширенню, можна спанбонд кольоровий купити Київ та у інших містах України.
 5. Взуттєва промисловість та галантерея: у якості підкладок для союзки, підноска, задника, стельки, міжпідкладки  основного матеріалу, підкладки для портмоне, сумок та інших шкіряних виробів.
 6. Меблева промисловість: у якості обшивки каркасів та невидимих поверхонь меблів, підкладка під обшивочний матеріал, пружинних блоків, підкладка між шарами наповнювача, що попереджає його скользіння.
 7. Виробництво упаковки та чохлів для одягу, взуття, виробництво органайзерів для взуття.

Де спанбонд купити: Україна

З самого початку появи спанбонду його можна було придбати лише за кордоном, але завдяки зусиллям компанії “VG Holding” він став доступним і в Україні. Місце розташування головного офісу, що реалізує спанбонд -  Київ.

У асортименті компанії пропонується спанбонд у рулонах, який  є придатним для виробництва меблів та пружинних блоків, взуття, шкіряної галантереї, одягу, чохлів, сумок, упаковки, фільтрів та засобів індивідуального захисту.

Залежно від потреб, ширина рулону коливається від 0,25 до 2,2 м, щільністю від 10 до 160 г/м. кв. До продажу доступний спанбонд з найпоширенішими кольорами, що використовуються у різних галузях господарства.

Яка на спанбонд ціна? Актуальність цін слід уточнювати у менеджера, в той же час наша компанія з впевненістю стверджує, що вони є найдемократичнішими в Україні. Для замовлення спанбонду достатньо залишити заявку на сайті разом із своїми контактними даними, або безпосередньо зателефонувати за номером головного офісу.

 

 


ПопередняВесь списокНаступна
© 2005–2021 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP