044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Спанбонд для меблевої промисловості

22 лютого 2018

Спанбонд для меблів

Спанбонд є сучасним не тканинним матеріалом, який знайшов широке застосування у різних сферах промисловості та сільського господарства. Спанбонд виробляється з легкого полімерного матеріалу, який під дією температури формує волокна, що склеюються у суцільне полотно. Одне із застосувань спанбонду  - меблева промисловість.

Меблевий спанбонд: застосування

Перш ніж спанбонд для меблів купити, слід визначитись із його застосуванням. Сучасні меблеві підприємства переводять свої технології на застосування спанбонду, адже він значно здешевлює вартість виробництва меблів.

Спанбонд застосовується у меблевій промисловості наступним чином:

 • у якості підкладки між зовнішньою оббивкою та внутрішнім наповнювачем;
 • матеріал для оббивки каркасу меблів (задні та нижні частини диванів, стільців);
 • у якості каркасного матеріалу для матраців;
 • підкладка між шарами наповнювача матраців, яка попереджає скользіння та скатування матеріалу;
 • чохли для матраців та подушок, інших меблів;
 • для формування внутрішнього шару безкаркасних меблів (крісла-мішки і т. ін.).

Поширеність застосування

За даними деяких досліджень на території пострадянських держав, обсяг використання спанбонду у виробничому циклі меблевих підприємств складає близько 96%. Підприємства, що входять до решти 4%, або надто консервативні, щоб запроваджувати сучасні технології, або надто малі, а тому особливо не відчувають потреби заміняти більш дорогі тканинні матеріали недорогим спанбондом. Сюди ж слід включити меблеві виробництва, які за характером своєї продукції не потребують використання спанбонду, наприклад, виробники шкіряних меблів.

Корисні властивості спанбонду

Меблевий спанбонд має наступні товарні якості, які надають йому переваги над більш дорогими бавовняними полотнами:

 • міцний матеріал, який витримує значне навантаження та стійкий до затирання;
 • термостійкий: витримує температуру від -55ºС до +130ºС за умови внесення під час виробництва відповідних домішок;
 • стійкий до забруднень та проникнення вологи;
 • не пріє, довговічний;
 • стійкий до зминання, добре тримає форму м'яких меблів;
 • рівномірно розподіляє навантаження;
 • не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин;
 • більш дешевий у виробництві, аніж текстильні полотна.

Як правильно обрати?

Щоб правильно спанбонд меблевий купити, слід виходити із того, для якої мети він буде використаний, розмір меблів, матраців чи подушок, у яких частинах меблів він буде застосовуватись тощо.

Компанія “VG Holding” пропонує до продажу спанбонд у рулонах шириною від 0,8 до 2,2 м, щільність матеріалу знаходиться у діапазоні від 15 до 130 г/м. кв. Лінійка кольорів представлена найбільш популярними, які використовуються у меблевій промисловості, а саме: білий, чорний, коричневий, сірий, блакитний, синій, бежевий, червоний, жовтий та зелений.

Де спанбонд для меблів купити?

Постачальник меблевого спанбонду “VG Holding” вже більше 10 років веде клієнтоорієнтований бізнес на ринку України. Для зручності замовлення товару розроблено сайт у вигляді каталогу, у якому легко можна підібрати рулони спанбонду необхідної довжини, ширини, кольору та міцності. Оформити заявку можна прямо на сайті http://www.spunbond.com.ua, залишивши свої контактні дані. Якщо Вас хвилює, яка на спанбонд меблевий ціна, то наша компанія пропонує достатньо конкурентну вартість товару, особливо зважаючи на його високу якість.

Для отримання більш детальної інформації про те, як спанбонд для меблів купити, пропонуємо перейти до розділу контакти та зв'язатись з нашими менеджерами. 


ПопередняВесь списокНаступна
© 2005–2021 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP