044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Спанбонд для виробництва взуття

22 лютого 2018

Спанбонд для виробництва взуття

Спанбонд — нетканий полімерний матеріал, який є більш дешевим замінником натуральних тканин та потенційно може у значній частині витіснити дані матеріали із взуттєвої промисловості. Полотно спанбонду виробляють із волокна поліпропілену, які склеюються за допомогою голкопроколювання, спеціального клею або під дією температури у суцільне полотно різної щільності.

Які властивості має спанбонд для взуття?

Спанбонд характеризується наступними якостями:

 • міцне та зносостійке полотно;
 • добре витримує навантаження, затирання;
 • тримає форму і швидко її відновлює після деформуючого впливу;
 • залежно від складу може бути водопроникним або водовідштовхуючим;
 • можливість комбінування домішок дозволяє виробляти різний за властивостями матеріал;
 • добре фарбується у необхідний колір;
 • стійкий до впливу температури, мікроорганізмів, грибку;
 • не виділяє отруйних та токсичних речовин.

Спанбонд має просту технологію виробництва, тому є популярним серед підприємців, які хочуть здешевити свою продукцію. При цьому, варто відзначити універсальність матеріалу, адже залежно від його щільності, один і той же спанбонд можна використовувати не лише у взуттєвій, але й текстильній та меблевій промисловості.

Серед переваг спанбонду — він легко кроїться, клеїться, зшивається та навіть зварюється під впливом температури, завдяки чому його обробка  не є технологічно складною.

Спанбонд не накопичує вологу, не перепріває та не піддається впливу мікроорганзімів, що особливо важливо для забезпечення гігієни. Саме тому спанбонд підходить для виробництва одноразового та медичного взуття.

Застосування спанбонд тканини у взуттєвій промисловості

Для виробництва взуття спанбонд можна застосовувати у наступних напрямках:

 • підкладка між шарами основного матеріалу;
 • виробництво стельки;
 • підкладка для задника, союзки, підноску;
 • пакувальні матеріали для взуття;
 • виробництво органайзерів для взуття (зручні ящики, де зберігається взуття);
 • виробництво одноразового взуття (банні капці) та медичних бахіл.

Традиційно, виробники взуття використовують у якості міжпідкладки, стельки,  підкладки для задника, союзки та підноску тканинні (бавовняні та трикотажні полотна) або інші нетканинні матеріали (полієфірні).

В той же час, спанбонд не поступається вказаним матеріалам у своїх характеристиках, а по деяким — навіть перевищує їх. При цьому, ціна спанбонду значно менша. Теж саме можна сказати і про пакувальний матеріал або взуття, що має одноразового призначення, оскільки не потребує застосування дорогих тканин.

Де купити спанбонд для взуття?

Компанія “VG Holding”, яка є першим постачальником спанбонду в Україні та працює вже понад 10 років, пропонує каталог для продажу спанбонду на своєму сайті. У асортименті спанбонду для взуття є рулони шириною 1,6 м та довжиною у 300 або 400 погонних метрів. Щільність спанбонду для взуття — 80, 90 та 100 г/м. кв. На вибір пропонується матеріал чорного, білого, синього, сірого, червоного та бежевого кольору.

У асортименті спанбонду, який придатний для виробництва упаковки та органайзерів для взуття, пропонуються рулони шириною 1,06 та 1,6 м, щільністю 30, 80, 90 та 100 г/м. кв. довжиною 300, 400 та 1000 погонних метрів. Гамма кольорів на вибір — та ж сама. З приводу актуальних цін слід уточняти у нашого менеджера, залишивши заявку на придбання спанбонду або на пряму зателефонувавши за вказаними на сайті контактами. Єдине, у чому можна бути впевненим — матеріал не дорогий та у будь-якому випадку дешевший за тканинні полотна.

 


ПопередняВесь списокНаступна
© 2005–2021 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP