044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Про спанбонд

26 квітня 2017

Спанбонд (англ. Spunbond) - назва технології виробництва нетканого матеріалу з розплаву полімеру фільєрним способом. Часто в професійному середовищі також терміном «Флізілін меблевий» позначають матеріал, виготовлений за технологією «спанбонд».

Сутність фільерного способу полягає в наступному: розплав полімеру виділяється через фільєри у вигляді тонких безперервних ниток, які потім витягуються в повітряному потоці і, лягаючи на рухомий транспортер, утворюють текстильне полотно. Нитки на сформованому полотні згодом скріплюються.

Завдяки своїм характеристикам, даний матеріал став незамінним в різних галузях. Спанбонд використовують як дешеву заміну більш дорогим матеріалами, в різних сферах промисловості. Переваги спанбонду полягають в малій щільності, високої міцності, стійкості до агресивних середовищ (кислоти, луги). Спанбонд має хорошу повітропроникність, термостійкість і зносостійкість.

Залежно від характеристик матеріалу, спанбонд застосовуватися в різних сферах промисловості, таких як:

Переваги нетканого матеріалу:

спанбонд відрізняється низькою ціною, міцністю, екологічністю і зносостійкістю
спанбонд можна зварювати, зшивати, наносити малюнок
вироби з нетканого матеріалу спанбонд нетоксичні, не викликають алергії, їх можна стерилізувати, митиПопередняВесь списокНаступна
© 2005–2022 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP