044 501-66-50RUUAEN

Постачальник нетканих матеріалів №1 в Україні

Статті

Сфери використання спанбонду Сфери використання спанбонду
Завдяки своїм властивостям, виробництво спанбонду в Україні набирає обертів, а сам матеріал знайшов застосування в наступних галузях господарства: медицина, виробництво засобів гігієни, текстильна, взуттєва, меблева промисловість, виробництво упаковки і багато іншого.
 
Спанбонд для виробництва взуття Спанбонд для виробництва взуття
Виробники взуття використовують у якості міжпідкладки, стельки, підкладки для задника, союзки та підноску тканинні. Він легко кроїться, клеїться, зшивається та навіть зварюється під впливом температури, завдяки чому його обробка не є технологічно складною.
 
Спанбонд для меблевої промисловості Спанбонд для меблевої промисловості
Сучасні меблеві підприємства переводять свої технології на застосування спанбонду, адже він значно здешевлює вартість виробництва меблів.
 
Спанбонд в шкіргалантерейній промисловості Спанбонд в шкіргалантерейній промисловості
Шкіргалантерейна промисловість – займається випуском жіночих сумок, шкіряних рюкзаків, спортивних шкіряних атрибутів, шкіряних рукавиць. Матеріал спанбонд має низку характеристик, основна його задача в шкіргалантерейній промисловості – це заміна значно гіршої за якістю тканини на якісну та міцну
 
Спанбонд для виробництва фільтрів та засобів індивідуального захисту Спанбонд для виробництва фільтрів та засобів індивідуального захисту
Виробництво фільтрів з спанбонду влючає в себе виробництво: фільтрів для хімікатів, повітряних фільтрів для автомобілів; фільтрів для захисту органів дихання; фільтрів для очищення води; для пилососів; кондиціонерів.
 
© 2005–2021 VG Holding постачальник нетканих матеріалів в Україну
Сайт створений в MSGROUP